יש לי חביות יין בבית. מה עושים איתן?

ובכן, תודה ששאלתם…

לקראת האביב הבא עלינו לטובה, שכבר מרגישים אותו באוויר, שוב יצר היצירה משתלט.  הימים נעשים ארוכים יותר וחמימים יותר ולכן יש לי תחושה שאני מפסיד משהו אם אני לא מנצל את כל שעות האור האפשריות.  בקיצור, לפניכם כמה יצירות שכבר יצרתי ויש לי בבית מלאי נכבד מהן.  כלומר, לא יצרתי רק אחת אלא כמה, המח עובד, חושב, משנה, קודח, מלטש, צובע, חותך, מקלל (אופס, קצת דם), משנה שוב, וכן הלאה והלאה.  תפקידם של הידיים רק להיענות לבעליהן.

19.7.11 002

clock 020

  מניסיון, רק לטשתי קלות את הצד האדום של מכסה החבית, גם לא צבעתי.

השעון ניתן במתנה לדודה שלי.

wine stand 002 wine stand 006

מעמד יין לחמישה בקבוקים.  החלק התחתון של המעמד הוא לא חלק מחבית.  הייתי צריך עץ יותר עמיד ויציב על מנת שהמעמד עצמו יהיה יציב.  כפי שאתם יכולים לראות, המעמד מתפקד מצוין.  לא מומלץ לבית עם זאטוטים קטנים.

 

חנוכיה 004

אני יודע שאיחרתי בחודשיים אבל לא נורא, חנוכה נחגוג גם בשנה הבאה.

חנוכיה 005

 

רוצים אחד? אפשר לפנות למערכת לקבל פרטי התקשרות.

וזהו להפעם, לא לדאוג, יש עוד הרבה דברים שמסתובבים לי בראש…

אודות יובל

לבלוג זה הביוגרפיה שלי לא כל כך מעניינת כרגע אבל אני כן יספר על איך בעצם נהייתי חובב אוכל ויין (וכמובן גם הרבה דברים אחרים). את מלוא הקרדיט אני חייב בעצם לבעל הבלוג, שמו עודד. הכל התחיל ביום אביבי בצהרים בזמן הלימודים כאשר התבטל לנו שיעור ולא היה כל כך מה לעשות. עידן, אשר יככב בעוד כמה קטעים במהלך הבלוג, הציע שנעלה למשגב עם לבקר את חברינו החדש בסביבה הטבעית שלו. הריחות היו מופלאים למרות שעכשיו אני לא זוכר ממה היו, אבל כפי שאני מכיר את עודד היום זה בטוח היה לחמניות עם עגבניות מיובשות ובזיליקום או עוגיות שוקולד עם אגוזים וצימוקים. ככל מארח טוב עודד הציע לנו משהו לשתות והוא הציע לנו קפרניות. זאת הייתה קפרניה שאני עדיין לא שוכח, ועל בטן ריקה עשתה למצב רוחי נפלאות. המשכנו הלאה לעוד כמה ליקרים כאשר גם בניהם היה לימונצ'לו אלוהי שעודד עשה במו ידיו, משהו מדהים שסובב לי את הראש עוד יותר וכנראה אחד הליקרים שבדיעבד הפעיל אצלי גם כן את יצר היצירה. באיזשהו שלב גם טעמנו פורט מצוין מאוסטרליה, פורט שעד היום עודד מהלל ורוצה ממנו עוד, עקב כך שכנראה סיימתי לו את הבקבוק בשלוק אחד (הדעות בין הנוכחים עדיין שנויות במחלוקת). מלאים בבצק מעולה ואלכוהול מעולה גם כן, בכל זאת היינו חייבים לחזור וללמוד. בשארית היום נכחתי אבל לא באמת הייתי שם. קפיצה הלאה... על האש ראשון עם החבר'ה היה סטייק עין מהסופר ועוד איזה המבורגר בסגנון אמריקאי. אני חושב אחורה וחושב לעצמי על איך לא הקאתי את הג'נקפוד הזה, אני פשוט עדיין לא מאמין שהקיבה שלי עיכלה את ה"בשר" שאכלנו. לאט לאט המושג "חבר'ה" הצטמצם וככל שבילינו קצת יותר זמן ביחד הארוחות שלנו נעשו מהטובות ביותר, כלומר אין בעצם איך לטעות – בשר מעולה, אלכוהול מצוין וחברה אגדית. גם כאן עודד נכנס לתמונה בתור אחד מהמובילים של השינוי הדרסטי באיכות האוכל שבלסנו. אין ספק בעניין כאשר אני אומר שהכל למדתי מעודד. אני גם יודע שיש עוד הרבה יותר שעוד לא למדתי ממנו. במהלך הזמן כמובן שגם לי צצו כמה רעיונות טובים בקשר לכל סוג של אוכל או כל פתיחה של בקבוק יין, אבל בשביל זה כבר תצטרכו להתעמק בכתוב בבלוג. מילה אחרונה – אזהרה. כאשר אתם קוראים את הבלוג בבקשה לסדר דלי לריר שיטפטף, כי אם אתם תקומו ולא תשימו לב אתם תחליקו ותשברו ת'ראש, וחבל.
פורסם בקטגוריה בית מלאכה, יין, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות בנושא יש לי חביות יין בבית. מה עושים איתן?

  1. מאת עודד‏:

    you've been busy

  2. מאת אהרון‏:

    מחזור זה הטרנד היום וכשזה מחביות יין יש לזה חן מיוחד.
    יופי של עבודות יובל.

השאר תגובה